Вірний помічник: лубрикант


Вірний помічник: лубрикант
Лубриканти не просто так охрестили «вірними помічниками». По суті це спеціальні м'які змащення, які усувають неприємні відчуття під час статевого акту і роблять інтимну близькість більш комфортною.
В принципі, жінки з нормальною чуттєвістю можуть обходитися і без додаткового змащення. Коли партнерка відчуває достатню збудження під час статевого акту, в піхву виробляється необхідно кількість мастила. Однак при занадто швидкому контакті, психологічних або фізіологічних проблемах, після пологів або в період клімаксу природного мастила може виявитися недостатньо. Сухість піхви призводить до хворобливих відчуттів і дискомфорту під час сексу.

Мета лубрикантов - забезпечити комфортну близькість партнерів. Деякі креми і гелі для інтиму володіють ще і додатковими функціями. Приміром, вони можуть мати противенеричної ефект, використовуватися в якості місцевого протизаплідний засіб. Однак слід пам'ятати, наскільки б не були хороші лубриканти, вони як і раніше поступаються презервативам за якістю захисту від статевих захворювань і небажаної вагітності і не повинні використовуватися як єдиний бар'єрний метод контрацепції.

Лубриканти захищають слизову оболонку піхви від мікротріщин, що також могло б стати причиною інфікування, знімають больові відчуття.


Ця штучна мастило буває наступних призначень:

- для сексу в воді-
- для анального сексу з анестезуючим еффектом-
- для орального сексу з смаковими добавкамі-
- для ослабленої ерекціі-
- пролонгують лубриканти (для продовження статевого акту найчастіше використовується ментолові добавки) -
- лубриканти з протизаплідним еффектом-
- ароматизовані (для посилення збудження).

До складу лубрикантов можуть входити ароматизатори, смакові добавки та барвники, що може спровокувати негативну реакцію організму. Якщо є схильність до алергії, вибирайте нейтральні мастила з мінімумом добавок.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!