Осінь в місті вибираємо жіночі рукавички


Осінь в місті вибираємо жіночі рукавички
Жіночі рукавички з тонкої шкіри або тканини прекрасно доповнять плащ, пальто або плаття. Не обмежуйтеся однією парою - придбайте кілька різних, відрізняються за кольором і фасоном. Такі деталі істотно урізноманітнюють гардероб і зроблять його більш модним. Щоб рукавички прослужили не один сезон, уважно вибирайте ці аксесуари і ретельно доглядайте за ними.
Найелегантніший варіант - рукавички з тонкої гладкої шкіри. У продажу зустрічаються моделі різної довжини і кольорів, прикрашені перфорацією, клепками, шнурівкою та іншими декоративними елементами. Сьогодні однаково популярні і довгі, і короткі рукавички. Перші носите з пальто, що мають укорочений рукав. Короткі моделі більш універсальні - вони підійдуть для різних фасонів пальто, плащів і курток. Однотонні темні рукавички зорово подовжують руку, яскраві - роблять її більш великої і помітною.

Оцініть якість шкіри. Найдорожчі моделі шиються з тонкої лайки. Перевірте рівномірність фарбування, якість швів і міцність кріплення фурнітури. Приміряйте рукавички - нова шкіра повинна дуже щільно облягати руку - з часом вона трохи розтягнеться.


Для прохолодних днів згодяться рукавички без підкладки або моделі, підбиті тонким шовком. У більш прохолодну погоду захищайте руки рукавичками на м'якій байкової або трикотажній підкладці. Ну а в холоди знадобляться моделі на хутрі, прикрашені тонкої опушкою. Найчастіше рукавички утеплюють м'яким і тонким кролячим хутром.

Дуже модні і замшеві рукавички. Врахуйте, що за замшею доведеться ретельно доглядати, інакше вона буде блищати. Особливо примхливі світлі рукавички - вони швидко темніють по шву. Купуючи такі моделі, придбайте очищуючий спрей і тонуючий мус в балончику. Знадобиться і м'яка гумова щіточка. Обробляйте замшу не рідше ніж раз на три дні - і нові рукавички надовго збережуть свій привабливий вигляд.

Бюджетна альтернатива шкірі та замші - недорогі текстильні та трикотажні рукавички. Їх можна придбати в магазинах аксесуарів або у фірмовому бутику вашої улюбленої одежної марки. Вибирайте моделі найактуальніших відтінків сезону - яскраві, смугасті, прикрашені візерунками. Перед покупкою обов'язково приміряйте їх. Трикотаж повинен бути м'яким - колючий пряжа буде дратувати шкіру рук. Огляньте шви - неакуратно забиті петлі можуть розпуститися. Кращий варіант - рукавички з тонкого, щільного трикотажу з не надто довгим ворсом. Такі рукавички не звалятися і не нанесені - однієї пари вам вистачить на весь сезон.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!