Як носити спідниці


Як носити спідниці
Спідниця - це синонім жіночності. У спідниці дівчина виглядає набагато елегантніше, ніж в брюках. Але носити цей предмет гардероба - ціла наука. Одна і та ж спідниця буде виглядати на одних жінках стильно і красиво, а на інших - підкреслить всі недоліки фігури.
Головне - знайти «свою» спідницю, саме ту модель, яка буде відмінно на вас сидіти і допоможе відчувати себе чарівною.

Крім того, важливо гармонійно скласти весь комплект, враховуючи всі тонкощі і нюанси.

При коротких ногах, але струнких стегнах можна дозволити собі обтягуючий спідницю довжиною не вище середини гомілки. Витончені туфлі на каблучку доповнять образ.

Якщо ноги довгі, але надто худі, обтягуючими спідницями краще не зловживати. Тут буде доречна пишна спідничка нижче середини ікри.

Власниці повних ніг гарної форми з тонкими щиколотками можуть надіти пряму, трохи прилеглу спідницю середньої довжини. Можна дозволити невеликий розріз збоку. В цьому випадку буде доречний джемпер або блузка достатньої довжини, надіті поверх спідниці.


Якщо щиколотки негарної форми, не потрібно намагатися приховати їх спідницею надмірної довжини. Краще компенсувати цей недолік добре підібраною витонченої взуттям, правильним кольором колготок і оригінальними аксесуарами, відволікаючими увагу.

Міні-спідниці йдуть тільки дівчатам з бездоганними колінами і стрункими ногами. Дуже худі або повні жінки будуть виглядати без смаку. Плісировані коротенькі спіднички ідеальні для вузьких стегон. Міні-спідниця добре поєднується з легінсами і щільними колготками. Верх може бути будь-який, як і взуття.

Підкреслити красивий вигин стегон і стрункість ніжок допоможе традиційна спідниця-олівець. Така модель повинна щільно облягати стегна і трохи звужуватися донизу. Класична довжина цієї спідниці - на два пальці нижче коліна. Слід пам'ятати, що такий фасон невигідно представить фігуру з важкими або, навпаки, дуже вузькими стегнами, так як підкреслить невідповідність пропорцій. Оптимальний компаньйон спідниці-олівця - блузка з об'ємними рукавами або коміром. Нижня частина блузки повинна бути заправлена


Увага, тільки СЬОГОДНІ!