З чим носити мереживні мітенки


З чим носити мереживні мітенки
Будь-яку сучасну дівчину завжди цікавить актуальне питання вибору одягу і аксесуарів. З останнім же необхідно бути ще більш уважною і компетентною, адже правильно підібраний аксесуар може повністю змінити образ, додавши в нього «родзинку» і неповторний шик. Але коли підібраний аксесуар без смаку - це справжній провал, образ одразу губиться, жінка виглядає смішно і безглуздо. Це відноситься і до мереживним митенкам - рукавичок без пальців.

Мітенки, в тому числі і мереживні мітенки, важко назвати повноцінним елементом одягу, за великим рахунком вони є саме аксесуаром, що знаходяться в тренді. Отже, до підбору митенок варто ставитися серйозно. На сьогоднішній день мітенки вважаються дуже модними і стильними, але тільки тоді, коли вони грамотно підібрані до образу і доречно завершують його. Найчастіше, ігноруючи моду, дівчата з побоюванням відносяться до придбання, так як не компетентні в даному питанні.

Короткі мереживні мітенки буде краще носити з укороченими сарафанами, сукнями і стильними жакетами. Варто уважно простежити за тим, щоб речі відрізнялися легкої екстравагантністю і вигідно гармоніювали один з одним.

Довгі мітенки - це вже більш складний і навіть небезпечний випадок. Довгі мітенки куди більш вимогливі до вибору ансамблю. Найбільш стильно і ефектно вони будуть виглядати в поєднанні з жилетами і жакетами з укороченими рукавами.


Дуже красиво виглядають мереживні мітенки з сукнями-ліхтариками, у яких є невеликий укорочений рукав. Такий образ виглядає дуже милим і жіночним. Не варто зупиняти свій вибір на топах, футболках і майках. Малоймовірно, що дані елементи гардеробу будуть грамотно поєднуватися з мереживними мітенками.

Насправді підбір митенок - заняття цікаве і захоплююче, так як матеріали, з яких вони складаються, можуть бути дуже різними! Мітенки можуть виготовлятися з бавовни, шкіри, шовку, вовни, мережив, різних штучних матеріалів, замші і не тільки.

Також мереживні легкі мітенки прикрашають розкішними дорогоцінним камінням, оригінальними пряжками, цікавими малюнками та орнаментами, штучними каменями (біжутерія), кристалами Swarovski і т.д. Не варто боятися експериментувати, з допомогою митенок будь-яка жінка зможе створити свій унікальний і неповторний образ.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!