Як прикрасити босоніжки


Як прикрасити босоніжки
Свою улюблену пару взуття, яка втратила зовнішній вигляд, декоруйте бісером, стразами або аплікацією. Босоніжки можна самостійно прикрасити і вони знову будуть радувати вас не тільки зручністю, але ще оригінальністю і красою.
Незвичайно та яскраво будуть виглядати босоніжки, прикрашені стразами, черепашками або невеликими камінчиками. Маленьким шматочком мила креслять контур майбутнього малюнка або візерунка. На намічену лінію наносять трохи клею. По контуру приклеюють стрази більш темного кольору, ніж основне зображення. Тепер можна заповнювати простір усередині лінії стразами іншого кольору.

Не обов'язково використовувати тільки стрази. Для більшої оригінальності наклеюють бісер, намистини і красиві гудзики. У магазинах швейної фурнітури продається і декоративна тасьма, підберіть для ваших босоніжок стрічку потрібної ширини і приклейте на ремінці улюбленої пари.

Орнамент, виконаний в морському стилі, можна доповнити маленької черепашкою. Босоніжки, які зроблені з тонкого матеріалу, можна прикрасити оригінальною вишивкою.

Не менш цікаво виглядає розпис. Для розмальовування взуття підійдуть акрилові фарби. Вони швидко сохнуть і не руйнуються від бруду та води. Слід тільки пам'ятати, що після акрилу кисті потрібно ретельно промивати. Краще користуватися трафаретом, який можна вирізати самостійно.

Відмінно поліпшать зовнішній вигляд босоніжок різні прикраси. Це можуть бути бантики, квітки, ланцюжки, ремінці і багато іншого. Який-небудь елемент декору нескладно зшити самостійно. Зі шматочків тканини яскравих відтінків легко отримати незвичайний квітка, з бісеру можна сплести яскраві і оригінальні зав'язки. Щоб повністю перетворити босоніжки, слід змінити старі ремінці і зав'язки на ланцюжки або красиві стрічки.


Для виготовлення прикраси можуть послужити старі і непотрібні чоботи. Вирізається частина халяви, вона не повинна бути занадто широкою, щоб нога не зісковзувала. Цю частину надягають поверх босоніжок, виходить вельми незвичайна взуття.

Дуже красиво виглядатимуть вязані прикраси на взуття. Зв'язати можна все що завгодно - від ремінця до різних кольорів і візерунків.

Босоніжки, виконані з легкого матеріалу, легко прикрасити і перетворити. Досить обшити їх тканиною з красивим малюнком.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!