Вибираємо туфлі на низькому каблуці


Вибираємо туфлі на низькому каблуці
Лікарі кажуть, що високі підбори - причина безлічі захворювань! І також застерігають, що туфлі на плоскій підошві, виявляється, не менш небезпечні для здоров'я. Улюблена взуття ортопедів - це туфлі на низьких підборах. Придивіться до них і ви.

Туфлі на низькому каблуці універсальні тим, що підходять практично до будь-якого стилю одягу. Вони прекрасно доповнять діловий костюм, виручать і на вихідних. З ортопедичної точки зору оптимальна висота каблука повинна бути 3-5 см, в даному випадку навантаження між п'ятою і носком розподіляється рівномірно.

Але для комфортної шкарпетки важлива не тільки висота каблука сама по собі, але і матеріал, з якого виготовлені туфлі. В основному рекомендується вибирати взуття тільки з натуральних матеріалів - це шкіряна або замшева, на літо підійдуть і текстильні туфлі. Мінус останніх в тому, що вони дуже збирають пил і швидко брудняться. Видалити забруднення з них при цьому набагато складніше, ніж з шкіряних туфель, як варіант їх можна попрати, що, звичайно, їх зовнішній вигляд навряд чи поліпшить.


Туфлі із синтетичних матеріалів краще не розглядати взагалі, навіть якщо ціна на них дуже красива, ноги в них, як правило, потіють.

Останнім часом виробники взуття пропонують туфлі зі спеціальною функцією пом'якшення кроку. Наприклад, німецька фірма «Tamaris» розробила спеціальну систему «ANTIshok», яка надає каблуку амортизуючий ефект. В результаті знижується навантаження на хребет, міжхребцеві диски і суглобовий апарат, і ноги в таких туфлях втомлюються набагато менше.

Ну і, звичайно, вибираючи туфлі в магазині, не забувайте народну жіночу мудрість: сім раз поміряй, один - купи. Вибирайте туфлі за розміром, і нехай будуть ваші ніжки завжди красивими і здоровими.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!