Брендові сумки: як відрізнити підробку


Брендові сумки: як відрізнити підробку
Брендовий сумка - найважливіший аксесуар сучасної модниці. Навряд чи знайдеться жінка, яка не мріє мати брендовий сумку, а то й не одну. Купуючи таку річ від відомого дизайнера, важливо не сумніватися, що вона автентична, а не копія або підробка. Існують деякі тонкощі, які необхідно знати, купуючи брендову сумку.

Сумки світових брендів коштують набагато дорожче своїх копій. Перед тим, як зробити покупку, перегляньте офіційні сайти брендів, вивчіть ціни і приділіть особливу увагу деталям сумки на фотографіях. Зверніть увагу на логотип, дизайн та відмінні риси сподобалася вам моделі.

Сумки відомих брендів повинні бути бездоганної якості. Якщо сумка шкіряна, то шкіра повинна бути м'якою, гладкою, без подряпин і заломів, рівномірного забарвлення, туго натягнутою, мати приємний запах. На поверхні не повинно бути ніяких плям клею. Виключаються нерозбірлива гравірування або нечіткі написи.

Фурнітура на оригіналі повинна щільно прилягати до виробу, на ній не повинно бути потертостей. В основному фурнітура для брендових сумок робиться з міді, тому вона не повинна бути пластичною. Всі малюнки на стиках повинні збігатися, все строчки повинні бути рівними і акуратними. Якщо щось не так, значить, перед вами підробка.


Підкладка на сумці повинні бути виконана з фірмовою тканини. На фірмовій сумці повинна бути вишивка з логотипом. Блискавки, гудзики та інші деталі повинні мати фірмовий знак.

На етикетці справжньої брендової сумки повинен бути прописаний кодовий номер моделі, який вказує на її приналежність до тієї чи іншої колекції. До оригінальної брендового сумці завжди додаються додаткові аксесуари: коробка, бавовняний або фланелевий захисний мішок з емблемою фірми та сертифікат справжності.

Брендові моделі ніколи не продаються на інтернет-аукціонах, в дрібних лавках або переходах. Подібні сумки можна купити у фірмових магазинах або на офіційних сайтах.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!