Картаті сорочки, або жіночний кантрі


Картаті сорочки, або жіночний кантрі
Кантрі-стиль вже багато років не втрачає своєї популярності. Причина в постійно ускоряющемся темпі життя населення мегаполісів. У цій метушні так хочеться зупинитися, надіти зручний одяг, що нагадує про відпочинок в селі у бабусі, і представити себе романтичною безтурботною дівчиною з сільської місцевості. І модельєри з радістю допомагають нам в нашому прагненні до свободи і умиротворення.

Спочатку картата сорочка була атрибутом чоловічого кантрі-стилю. Так одягалися ковбої в середині 19-го століття: джинси або шкіряні штани, картата сорочка, жилет і шийну хустку, що захищає від пилу. Жіночий стиль кантрі включав в себе ситцеві сукні, довгі спідниці в підлогу і блузки з розшитими рукавами. Але з часом жінки перейняли у чоловіків не тільки звичку носити брюки, вони забрали все що сподобалися їм предмети чоловічого гардероба. Звичайно, одним з них стала картата сорочка.

Сучасна дівчина може підібрати картату сорочку на будь-яку фігуру. Дрібна клітка допоможе перехожим не звертати уваги на те, що у вас невелика груди, повним дівчатам краще вибирати клітку середніх розмірів, а тендітним панянкам, бажаючим виглядати солідніше, підійде велика клітинка. А рукав в три чверті і V-подібний виріз додасть цій споконвічно чоловічої моделі одягу жіночності.

Картату сорочку, що стала частиною жіночного кантрі, можна комбінувати з безліччю речей з гардероба. Звичайно, її не одягнеш з спідницею в стилі кантрі, але вона буде чудово виглядати з шкіряними штанами або з джинсами. Картата сорочка «чоловічого» крою - це незамінний супутник дівчини в поїздках на природу, в походах. Крім класичної «шотландки» модельєри придумали для дівчат картаті сорочки пастельних відтінків, прикрасили їх бахромою, вишивкою та розшили бісером. Якщо ви хочете додати в свій повсякденний стиль трохи кантрі, картата сорочка - це ваш вибір.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!