Як вибрати гумові чоботи


Як вибрати гумові чоботи
Матушка-мода не стоїть на місці. Хто б раніше міг подумати, що гумові чоботи будуть із задоволенням носити стильні дівчата? Зараз гумові чоботи - це не тільки модно, але ще дуже зручно і комфортно. Але щоб такі чоботи дійсно могли принести радість їх власникові, потрібно знати, як правильно їх вибирати.

В даний час в магазинах взуття величезний вибір різних гумових чобіт різної довжини, забарвлень, моделей. Як серед цього різноманіття вибрати для себе хороші гумові чоботи і на що слід звертати увагу при їх купівлі?

Найголовніше - це підошва. Вона повинна бути досить товстою, але тим не менш, гнучкою і м'якою. Негнучка жорстка підошва утруднить руху ступні, і ваші ноги швидко будуть втомлюватися. Поверхня підошви повинна бути рифленою, щоб чоботи не ковзали.

Якщо у вподобаних вам гумових чобіт буде змащений рисунок, то такі чоботи краще не брати. Це говорить про неякісну гумі чобіт: або її не долили, або вона занадто м'яка. Такі чоботи швидко зносяться.

При покупці обов'язково порівняйте лівий і правий чобіт на однаковість ширини і довжини. Допускається розбіжність не більше 8 мм.

Чоботи не повинні бути з механічними пошкодженнями.

Знайте, що гумові чоботи можуть бути зроблені як з стовідсоткової натуральної гуми - каучуку, так і з ПВХ - термопласта. Підошва з термопласта морозостійка і протиковзка.

Запорукою безпеки і комфорту є правильна форма чобіт. Ущільнений мисок захистить від забитих місць пальців при спотикань. Задник повинен бути твердим, щоб не допустити швидкої деформації чобіт.


Гумові чоботи бувають двох типів, залежно від їх призначення: хромові - для походу в ліс і клеєні - для міста. Що для одного, що для іншого виду, головним чинником їх якісності є їх герметичність. Для перевірки герметичності можна налити в чобіт воду.

Такого, звичайно, в магазині не зробиш, але якість клеєних чобіт можна визначити: у гарного взуття клеєна стрічечка не відходитиме від поверхні. Вона повинна щільно прилягати.

Краще вибирати чоботи з бавовняної підкладкою. З синтетичної ваші ноги будуть потіти.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!