З чим і куди носити мереживні рукавички


З чим і куди носити мереживні рукавички
З часу свого виникнення мережива асоціювалися з ніжністю, жіночністю і сексуальністю. Вони символізують розкіш і чарівність. Ось і цього року мереживна одяг, аксесуари і білизну вихором увірвалися в моду і стали писком сезону.

Спокусливі корсети, мереживні рукавички, найтонші пеньюари вважаються показником шику. Але якщо нижня білизна можна показати аж ніяк не всім, тобто аксесуар, який можна демонструвати відкрито. І
це мереживні рукавички!

Особливий шик рукавичок в тому, що вони чудово виглядають з більшістю вечірніх нарядів. Яким би не був образ, з рукавичками він набуває витонченість і шарм. Як правило, мереживні рукавички виготовляються з гіпюру, найтоншого текстилю та високоякісного поліестеру.

Традиційними кольорами є чорний, білий і червоний. Ця колірна гамма як не можна краще підходить до вечірніх суконь класичного покрою. Небувалим шиком вважаються мереживні рукавички чорно-білої, мармурової забарвлення. Високі, або короткі, білі або чорні моделі завжди привертають увагу.

Надягати мереживні рукавички можна не тільки в ресторан або театр. Вони ідеально підійдуть для урочистого вечора, балу, та інших свят, що вимагають відповідного дрес-коду.


Колір рукавичок повинен гармоніювати з взуттям, шарфиком та іншими аксесуарами. Головне пам'ятати, що при виборі колірних поєднань необхідно керуватися правилом трьох кольорів.

Не варто забувати і про мереживних рукавичках без пальців (мітенки), які обтягують руку до ліктя і вище. Подібні аксесуари призначені в основному для танців. Їх можна носити як довгими, так і прісборени. Такі рукавички мають різні кольори і дуже зручні в плані шкарпетки.

Доповнений стильною зачіскою, витонченими туфлями і мереживними рукавичками вечірнє вбрання справить карколомне і незабутнє враження.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!