Діловий костюм як ознака відмінного смаку


Діловий костюм як ознака відмінного смаку
Якщо ви не уявляєте своє повсякденне життя без ділового костюма, то вас сміливо можна назвати професіоналом, людиною з певним статусом у суспільстві, так і просто ви, напевно, володієте відмінним смаком. Насправді, без офіційного одягу зараз не може обійтися ні один офісний працівник, незалежно від того, яку посаду в компанії він займає. У багатьох організаціях офіційного дрес-коду зобов'язані підкорятися всі співробітники без винятку.

Дійсно, діловий спосіб життя диктує свої умови і виробляє нові правила корпоративного етикету. Обертаючись в бізнес-колах, жінка зобов'язана мати у своєму гардеробі хоча б один діловий костюм. Це може бути піджак з брюками, спідницею або платтям, все залежить від особистих переваг бізнес-леді. Але як би там не було, діловий костюм завжди буде свідчити про престиж, почуття стилю, строгому підході до бізнесу і серйозне ставлення до справ. Цей наряд покликаний викликати повагу у ваших колег або партнерів.

Існують кілька правил при носінні ділового дрес-коду. Костюм може бути сірим , чорним або бежевим. Не варто вибирати коричневий або шоколадний кольори, або змішувати відразу два одночасно. Дуже популярним останнім часом серед знаменитих дизайнерів став сірий колір ділового костюма. Він по-своєму універсальний, тому що вдало поєднується з білими сорочками, так і з блузками яскравих кольорів. Уникайте синього кольору костюма, оскільки він найбільше підходить чоловікам, і трохи віє авторитарним стилем управління, що зовсім не властиво сучасної леді. При виборі костюма обов'язково звертайте увагу на те, як він сидить на плечах. Діловий одяг ні в якому разі не повинна збиратися і кривитися на вас.


Блузка або сорочка під піджаком може бути практично будь-яка: яскрава або однотонна, - головне, щоб вона поєднувалася з домінуючим кольором вашого ділового костюма. Уникайте прозорих і напівпрозорих тканин.

Тепер подумайте про аксесуари. Діловий стиль одягу категорично виключає велику біжутерію. Таке краще залишити для пляжу або одягнути в який-небудь неформальній обстановці. Нехай це будуть непомітні, скромні, але дорогоцінні прикраси. Приділіть увагу взуття. Вона обов'язково повинна бути на невисокому стійкому каблуці і бажано з закритим носом і п'ятою.

В костюмі ділового крою дуже важливим пунктом є якість. Наскільки він добре пошитий, тканина, підкладка, підходящий фасон - все це має величезне значення. Тому у вас в гардеробі може бути тільки один костюм, але зате ідеальний, який буде подобатися не тільки вам, але і всім іншим акулам бізнесу, які вас оточують.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!