Стиль одягу для офісу


Стиль одягу для офісу
Давним-давно одяг перестала бути тільки прикриває і зігріваючим засобом. Одяг став підкреслювати статус людини, її приналежність до того чи іншого прошарку суспільства, а пізніше засобом самовираження. Не випадково в перекладі з англійської «dress code» означає «код костюма», або дослівно: зашифрований мову сукні.

Офісний дрес-код

Ставлення до ділового дрес-коду у всіх різне. Одним подобатися щодня носити діловий костюм і не ламати голову над тим, що одягнути. Іншим не хочеться виглядати, як усі, і вони постійно «бунтують», доповнюючи свій костюм помітними аксесуарами. Треті просто миряться з ненависною офісної уніформою заради гарної посади і зарплати. Офісний дрес-код - це класичний консервативний стиль, що вимагає самодисципліни і внутрішньої зібраності. Існують негласні правила суворого ділового дрес-коду, які не декларуються в компаніях, але підтримуються і керівниками та працівниками.

Правила строго ділового дрес-коду


- Одяг, перш за все, повинна робити гарне враження на клієнтів компанії.
- Костюм не повинен відволікати колег від роботи яскравими фарбами і авангардними деталями.
- Одяг має бути хорошої якості, крій - простим, без зайвої химерності і надмірностей.
- Костюм повинен бути зручним в носінні, не утрудняти рухів і надавати впевненості господарці.
- Брюки не повинні бути сильно облягаючими, спідниця - не вище коліна і без великого розтину.
- Сорочки і блузки повинні бути пастельних тонів без мережив, стразів, паєток, непрозорими і без глибокого вирізу.
- Допускається носіння сукні строго класичного покрою. До сукні та спідниці обов'язкові колготки тілесного кольору. Доречні завжди закриті туфлі або човники на невисокому каблуці.
- Стриманий неяскравий макіяж, підібрані волосся, акуратний манікюр - все це доповнює імідж ділової леді.

У багатьох компаніях дотримується «нестрогий» офіційний дрес-код, що дозволяє виражати власну індивідуальність за допомогою яскравих аксесуарів, сміливих прикрас, оригінальних додаткових деталей до костюма.

Влаштовуючись на роботу, важливо з перших кроків зрозуміти стиль одягу, прийнятий в компанії, щоб не опинитися «білою вороною» серед нових колег.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!