Як повернути в магазин взуття


Як повернути в магазин взуття
Навіть самий уважний і допитливий покупець може помилитися з вибором товару, тим більш взуття. В магазині складно побачити всі дефекти чобіт або черевик, передбачити, наскільки вони зручні і міцні, перевірити їх якість. Якщо після купівлі вас щось не влаштовує, ви можете повернути взуття в магазин.
Ознайомтеся з терміном гарантії взуття - протягом цього часу ви можете повернути її. Не забувайте, що в сезонного товару цей строк може починатися в певний час року. Наприклад, якщо ви купуєте босоніжки, то гарантійний термін почнеться влітку. Про це можна уточнити в магазині. Не забувайте забрати коробку і чек з підписом продавця - при поверненні їх бажано мати при собі разом із сухою і чистою взуттям. Але за законом ви можете повернути взуття, навіть якщо у вас не збереглася заводська упаковка або втрачений чек. У такому випадку потрібно пам'ятати дату покупки.

Будинки ретельно огляньте і ще раз приміряйте взуття. Якщо вас щось не влаштовує, наприклад, вона не пасує до одягу, тисне або просто незручна, ви можете, в той же день повернути її без заяви та пояснення причин. Протягом двох тижнів можна повернути в магазин неношену пару, вказавши один з наступних причин: товар не підходить за кольором, розміру, фасону, комплектації. Також протягом цього часу можна повернути товар з виробничим дефектом.


Якщо в процесі шкарпетки виявився шлюб: тріснула підошва, розійшовся шов, ви маєте право повернути товар, написавши заяву у двох примірниках та вказавши причину. Після чого магазин відправить пару на експертизу, щоб визначити, хто винен у пошкодженні - виробник чи покупець. В заяві вказується термін розгляду взуття, по закінченні якого вам потрібно прийти в магазин і ознайомитися з результатами експертизи. Якщо доведено виробничий брак, вам запропонують гроші або іншу пару. Різниця в ціні буде врахована.

Якщо результат експертизи показав вашу провину, магазин не може прийняти взуття назад. Але при бажанні ви маєте право провести експертизу самостійно, знайшовши іншого фахівця. В такому випадку вам доведеться заплатити за послугу. Ви можете бути присутніми особисто під час огляду взуття і навіть записати процес на відеокамеру. Якщо експерт спростує вашу провину, магазин буде зобов'язаний відшкодувати витрати на експертизу. Візьміть копію висновку і зверніться до продавця.

Існує така практика, коли магазин виставляє на продаж уцененную взуття з шлюбом. Ви не можете повернути її, якщо вас заздалегідь попередили про дефекти. В іншому випадку сміливо звертайтеся до продавця, навіть якщо не зберегли чек - закон про захист прав споживачів на вашій стороні.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!