Як прикрасити піджак


Як прикрасити піджак
Жіночі піджаки додають строгості і елегантності будь-якого образу. Вони бувають класичні, однотонні або з принтом, прямі і приталені, довгі і короткі. До будь-якого піджака можна підібрати прикрасу, щоб він виглядав ефектно і цікаво.
Самий універсальний і простий спосіб прикраси - це брошка. Вона може бути дерев'яна або металева, з каменями або без, мати абсолютно різну форму. Останнім часом дуже модно стало приколювати брошка у формі комах: метеликів, бабок, жучків. Прикалывайте її до коміра або нагрудній кишені.

Також простим спосіб прикраси піджака є хустка, шарф або палантин. Хустку можна цікаво зав'язати на шиї. Палантин або великий шарф кидається згори, як шаль.

Оновити і прикрасити можна гудзиками. Маленькі неяскраві гудзики замініть на великі і цікавої форми. Піджак буде виглядати по-новому. Гудзики також можна використовувати для вишивки.

Кишені теж є прикрасою, пришийте кишені цікавою або просто класичної форми. Колір може поєднуватися з тоном жакета, а можна зробити з яскравої тканини з набивним малюнком.


Аксесуари теж ефектно прикрашають піджак. Це можуть бути будь-які намисто, браслети: дерев'яні, пластикові або виготовлені з напівкоштовних каменів. При виборі прикрас керуйтеся тим, куди ви маєте намір піти. Якщо на вечірку або свято, то можна використовувати яскраві, великі прикраси, для роботи в офісі або ділової зустрічі підійдуть невеликі, строгі, але красиві вироби.

В оздобленні піджака застосовують і рукоділля. Вишивка бісером, нитками або паєтками на кишенях, спині або комірі піджака. Вона може бути в тон піджака або, навпаки, виділятися яскравим кольором.

Ще одним варіантом прикраси є аплікація. Аплікацію можна робити як на різнобарвному жакеті, так і на однотонному. Матеріал для аплікації може бути різний: мереживо, красиві деталі вирізані з іншої тканини, шматочки шкіри. Ці деталі можна розташувати на різних частинах виробу. Мереживом оторочивают комір, рукава або низ піджака. Аплікацію можна приклеїти спеціальним клеєм для тканин або пришити бісером або паєтками на спину.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!