Маски проти гусячих лапок навколо очей


Маски проти гусячих лапок навколо очей
Починати боротися із зморшками навколо очей краще відразу, при перших тривожних ознаках. Необхідно уточнити, що мова йде не про нижніх повіках і шкірі під очима - це місце вимагає дуже акуратного відношення. Будь пілінг - лазерний, хімічний, косметичний - тут непридатний. Йдеться про зморшки в куточках очей, спочатку малопомітних, з віком дедалі глибших і подовжують до скронь. В силу м'язового влаштування їх, як правило, три, що і дало їм назву «гусячі лапки».

Хороший ефект в боротьбі з «гусячими лапками» дає пілінг, що знімає ороговілі частинки шкіри, тим самим роблячи зморшки менш глибокими.

Скраб з кориці:

1 чайну ложку коричного порошку змішайте з половиною столової ложки рослинної олії (для сухої шкіри) або кип'яченої води (для жирної шкіри). Нанесіть на проблемні місця або на все обличчя, за винятком верхніх і нижніх повік. Склад на рослинній олії через 15 хвилин акуратно зніміть серветкою, залишки маски змийте теплою водою, нанесіть на обличчя живильний крем. Склад на воді висихає, тому його струшують сухою серветкою і наносять живильний крем.

Кориця не тільки очищає шкіру, але і тонізує її, активізуючи кровообіг, що теж сприяє успішній боротьбі з «гусячими лапками».

Маска, в якій поєднуються і пілінг, і живлення шкіри:

Вам знадобиться 1 чайна ложка какао, половина столової ложки рослинної олії і половина чайної ложки цукрового піску. Змішайте всі інгредієнти і нанесіть на обличчя, особливо активно втираючи маску в гусячі лапки, не зачіпаючи нижні повіки. Какао і рослинне масло живлять шкіру, цукровий пісок не розчиняється і діє як скраб. Через 15-20 хвилин маску спочатку зніміть серветкою - круговими рухами, потім змийте.

У всіх масках з рослинним маслом найкраще використовувати оливкову або лляне масла.

Дуже гарне домашнє засіб боротьби з «гусячими лапками» - яйце. Жовток використовується для живильної маски: 1 жовток, 1 чайна ложка рослинної олії, половина чайної ложки меду. Ретельно змішайте і нанесіть на обличчя. Через 20 хвилин змийте.

Білок збийте з половиною чайної ложки солі дрібного помелу. Збиту масу наносите на обличчя рухами по напряму вгору і в сторони. Дочекайтеся повного висихання маски, потім змийте теплою водою.


Дуже хороший ефект дає медовий масаж. Однією чайної ложки прозорого рідкого меду достатнього для повноцінної маски. Легкими руху пальців нанесіть мед на проблемні місця. Поступово підсилюйте удари пальцями, як би забиваючи мед. Коли більша його частина вбереться, і він стане в'язким, сильно притисніть пальці до «гусячим лапок» і відразу ж відірвіть. Зробіть так не менше 10 разів.

 

 


Увага, тільки СЬОГОДНІ!