Все про шкоду і користь губної помади


Все про шкоду і користь губної помади
Яскраві і чуттєві губи - один з найсексуальніших елементів жіночої краси, і не дивно, що з давніх часів жінки прагнуть прикрашати їх і підкреслювати їх колір за допомогою помади. Спочатку в складі губної помади були тільки натуральні речовини - в стародавньому Єгипті губи фарбували сумішшю хни, карміну і мигдалевого масла, а також червоною глиною з оливковою олією і ланоліном.

Склад губної помади, максимально близький до того, чим сьогодні жінки фарбують губи, був винайдений у Франції - французька ароматизована помада містила масла, жири, віск, а потім до неї додалися і фарбувальні речовини.

Сьогодні, крім основних компонентів, до складу помади почали додавати полімери, які дозволяють створити на поверхні губ тонку плівку, а значить, зробити макіяж більш стійким і довготривалим. Крім того, полімерна плівка в помаді охороняє губи від пересушування і сприяє її більш рівномірному нанесенню.

До цих пір в суспільстві не вщухають суперечки про те, чи корисно шкідливо фарбувати губи. Відповідь на це питання однозначна - шкідливою може бути тільки помада з вичерпаним терміном придатності, а також дешева помада, виготовлена


Увага, тільки СЬОГОДНІ!