Як правильно вибирати помаду


Як правильно вибирати помаду
Яких правил слід дотримуватися, щоб правильно вибрати помаду? Всі знаючі експерти дають свої рекомендації, що перед тим як вибрати помаду необхідно особливо уважно прочитати, з яких компонентів вона зроблена, і розглянути її дизайн і фарбувальні якості.

Цілком природно, що коли потрібно вибрати помаду необхідно серед головних особливостей визначити не тільки потрібний і відповідний для вас колір, але також той комплект інгредієнтів, з якого складається той чи інший вид помади різних виробників (що у вас немає на них алергії).

Кожна помада повинна мати необхідний набір складових елементів: віск, фарбувальні пігменти, масла, які воложать шкіру губ і компоненти, які пом'якшують її.

Віск, що міститься в помаді, не дратує шкіру губ. У списку бажаних жирів і масел знаходяться: вазелін, тваринний віск, оливкова, рицинова, кокосове і мінеральні масла. Рицинова олія для всіх помад, адже саме завдяки йому виходить таке неповторне сяйво будь-якого кольору.


Природно, що корисніше всього вибирати помаду, яка буде сприяти живленню шкіри губ. Чим більше воску і масел знаходиться в помаді, тим більше вони будуть діяти на зволоження і пом'якшення губ.

Вітаміни, які містяться в інгредієнтах складових помаду, зокрема А і С, сприяють запобіганню в'янення шкіри на губах, адже вони відмінно захищають її від негативних впливів навколишніх чинників. УВ-фільтри теж допомагають охороняти ваші губи, створюючи перешкоду для негативної дії, коли доводиться довго перебувати під палючими променями сонця.

Читаючи запропоновану інформацію про компонентах улюбленої помади, обов'язково подивіться, який термін її застосування. Кожен виробник сам призначає термін придатності, іноді завищуючи її. Прострочену помаду відразу можна відрізнити: вона стає неоднорідною, з грудочками, має неприємний запах.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!