Як вибрати ідеальну помаду


Як вибрати ідеальну помаду
Багатьом жінкам відомо, що добре підібрана якісна і правильно накладена помада здатна зробити привабливим навіть саме звичайне обличчя. Але як розібратися в різноманітті помад, представлених на полицях косметичних магазинів і на сторінках каталогів косметичних фірм, щоб не помилитися у виборі?

В ідеалі губна помада повинна легко наноситися, рівно лягати, не скочуватися, мати високу стійкість та не сушити губи. Крім цього, хороша помада не розтікається і не залишає плям після стирання. Якщо ви хочете оцінити якість помади, попросіть у продавця пробник. Проведіть їм по згину кисті руки з тильного боку. Це дасть вам можливість оцінити, як помада лягає, як виглядає її колір при денному освітленні і як вона стирається.

Помади бувають матові і атласні (перламутрові). Матова помада краще всього виглядає на пухких губах. Для тонких губ, вона не підходить, так як не збільшує їх візуально. Атласна помада підходить практично всім. Вона комфортно відчувається на губах, візуально збільшує губи, наноситься легко, так як володіє більшою жирністю, ніж матова.

Стійка помада довго тримається на губах завдяки спеціальному воску і водовідштовхувальним компонентів. Її наносять на сухі губи. Протягом хвилини помада фіксується на губах і тримається на них протягом 8-10 годин. Тільки жир може видалити з губ таку помаду.

Хороша помада повинна містити доглядають компоненти - зволожуючі і пом'якшуючі олії, які борються з сухістю губ і захищають їх від впливу зовнішнього середовища. А що входять до складу помади вітаміни А, Е і С зберігають молодість і свіжість шкіри губ. Хороша помада містить також фільтри для захисту шкіри від ультрафіолетових променів.

Щоб не помилитися з кольором губної помади, дотримуйтесь наступних порад:

1. Якщо ви не любите надто сміливий макіяж, вибирайте помаду, яка відрізняється на 1-2 тони від натурального кольору ваших губ, тоді вона точно буде вам до лиця.

2. Жінкам з білою шкірою краще вибирати помади холодних відтінків. В їх основі лежить блакитний колір. Це кольори від рожевого до сливового. Власницям шкіри теплих тонів і засмаглим жінкам до особі буде помада теплих тонів, в основі якої - жовтий колір. Це персикові і тепло-коричневі відтінки.

3. Для вибору помади має значення і колір волосся. Чим волосся темніше, тим яскравіше може бути помада. Світлі відтінки волосся будь-яку помаду зроблять візуально яскравіше.


4. Якщо у вас на обличчі є якийсь відтінок, який вам не подобається - синява під очима, червонуватий колір обличчя, не вибирайте помаду такого ж кольору. Вона тільки підкреслить ці недоліки.

5. Для тонких губ краще уникати яскравих і темних тонів помади. В цьому випадку краще буде виглядати світла і перламутрова помада, помада натуральних тонів, а також блиск для губ.

6. Відтінок зубів теж впливає на вибір помади. Жовтувату емаль на зубах зорово біліше зробить помада холодних тонів. А помаранчеві і коралові відтінки тільки підкреслять їх жовтизну. Якщо зуби нерівні, відмовтеся від яскравої помади, яка загострить увагу на ваших зубах. В цьому випадку краще вибрати світлий відтінок.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!