Як поліпшити репутацію


Для досягнення кар'єрного росту працівникові потрібно володіти професійними навичками, завоювати довіру керівника і обзавестися хорошою репутацією. Професіоналізм досягається в навчанні та подальшій старанної практиці. А довіру і репутацію доведеться заробляти, спілкуючись з колегами та начальником.
Як і раніше кар'єрний ріст легше дається чоловікам, ніж жінкам. Позначається деяка недовіра і опаска з боку сильної статі до прекрасним начальниця. Щоб домогтися успіху в професійній сфері життя, жінці потрібно дотримуватися кількох правил, втім, зовсім не складно.

Робота існує для того, щоб ви отримували дохід від неї. Тому не бійтеся заводити розмову про гроші і оплаті. Якщо ви вважаєте, що за свою старанну і якісну роботу, ви повинні отримувати більшу матеріальну винагороду, не мовчіть. Просіть у начальника підвищення заробітної плати, адже якщо не згадувати про це, керівник буде думати, що вас все влаштовує.

Обережно ставтеся до розмов про особисте життя з співробітниками. Деякі, не цураються ніякими способами колеги, можуть використовувати ці відомості вам на шкоду. Дозуйте і ретельно обмірковуйте інформацію, яку ви про себе повідомляєте, щоб у ній не містилося компрометуючих вас відомостей. Але й мовчати теж не варто, вас можуть невзлюбить інші співробітники.


Зовнішній вигляд теж дуже важливий для досягнення гарної репутації. Дотримуйтесь дрес-код, будьте завжди акуратною і стильною. Носіть або тримайте на роботі запасні колготки і засоби гігієни, щоб ніщо не могло застати вас зненацька. Робіть акуратну зачіску, свіжий манікюр і непомітний макіяж.

Зайва емоційність може зашкодити вашій репутації - працівник завжди повинен мати холодний розум і володіти тверезим розрахунком. Входите в положення вашої компанії, якщо необхідно зрідка попрацювати понаднормово, не відмовляйтеся. Будьте стресостійкою, не виявляйте агресії і не демонструйте істерик, якщо ситуація складається для вас не кращим чином. Заспокойтеся, і ви знайдете вихід із будь-якого становища.

Доносите всі ваші видатні досягнення до вух начальника. Не давайте іншим скористатися вашими подвигами. Говоріть впевнено, не дивуйтеся і не ховайте очей. Ваша репутація - це ваші достоїнства і заслуги. Спочатку ви будете заробляти її, а потім вже вона попрацює для вашого блага.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!