Як привернути увагу колег


Як привернути увагу колег
Не варто думати, що, потрапивши на роботу у велику компанію і одного разу заявивши про себе, ви відразу отримаєте пристойну зарплату, визнання керівництва і з легкістю будете просуватися до високого становища в організації. Це далеко не так. Щоб кар'єра успішно складалася, слід постійно привертати увагу колег і начальства до своєї персони.
Поставивши перед собою мету стати помітніше в трудовому колективі, варто добре подумати над способами досягнення цього завдання. Адже якщо людина не вміє подати себе, то йому важко буде піднятися на вершину кар'єрних сходів. Неважливо, чого він хоче добитися - новій посаді або підвищення зарплати, головне - необхідно періодично привертати увагу колег до себе і своїм здібностям.

Найпростішим способом звернути увагу на себе є зміна іміджу. Наприклад, якщо ви завжди носили строгі ділові костюми темних кольорів, то поміняйте їх на щось більш яскраве і оригінальне (зрозуміло, в рамках дрес-коду). Або, як варіант, поміняйте зачіску, колір волосся, свій звичайний макіяж, використовуйте яскраві і незвичайні аксесуари і т.д. Але постарайтеся після змін виглядати елегантно і стильно, а не зухвало і вульгарно.


Виділіть своє робоче місце, своєрідно його оформивши. Наприклад, поставте на стіл гарне кімнатний квітка, незвичайну рамку для фотографій, оригінальну підставку для олівців або використовуйте для роботи яскраві папки для паперів, стікери і т.д.

Однак для просування по службових сходах необхідно щось більше, ніж помітний зовнішній вигляд і акуратне робоче місце. Тому не бійтеся брати участь у «офісного життя»: виступає з доповідями перед колегами, висловлюйте свою точку зору на загальних зборах, беріть участь в проектах, пропонуйте нові ідеї і т.п. Але для того щоб бути професіоналом у своїй справі, розбиратися в сучасних тенденціях, пропонувати щось нове для успішного розвитку компанії, треба займатися самоосвітою: читати спеціальну літературу, відвідувати необхідні курси і тренінги.

Навчіться правильно хвалитися своїми досягненнями, не бійтеся привселюдно заявляти про свої успіхи і перемоги на професійному терені. Тільки в цьому випадку колеги і начальство неодмінно звернуть на вас увагу.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!