Секрети самореклами


Секрети самореклами
Ви мрієте про кар'єрний ріст, а тому віддаєте всього себе роботі? Ніяк не виходить просунутися службовими сходами? Не впадайте у відчай - вам неодмінно допоможуть відомі прийоми самореклами, які давно вже практикуються багатьма людьми. Завдяки цим прийомам, можна досягти значного успіху на службі і стати затребуваним і високооплачуваним фахівцем.
В першу чергу необхідно поглянути на себе і зрозуміти, які свої позитивні якості ви можете запропонувати роботодавцю? Чим ви можете бути корисні компанії? У чому ваші переваги перед іншими співробітниками організації? Але це не просто повинна бути фраза «Я відмінний спеціаліст». Подумайте, що може перешкодити вам в професійному зростанні, а що, навпаки - допомогти?

Наприклад, гострослів'я (яке, само по собі, не саме позитивне якість) відмінно допоможе при веденні складних переговорів. А ось зайва прагматичність може перешкодити знайти креативні рішення проблем в непростих робочих ситуаціях.

По-друге, поставте перед собою мету. Бізнес-тренери стверджують, що просто захотіти «одержувати побільше грошей» недостатньо. Ідеальний варіант - це ваша мрія про улюблену роботу, творчої і дуже цікавою. Саме такий, в якій вам дійсно захочеться досягти високих успіхів.

Наступний крок на шляху до кар'єрного росту - це вивчення вашого начальства, роботодавця. Пам'ятайте, що ви повинні бути в колективі своєю людиною, мати відмінні стосунки з колегами. У тому випадку, якщо більша частина колективу і керівництво - чоловіки, жінкам рекомендується проявляти типово чоловічі якості - стриманість, терпіння. Емоції постарайтеся не показувати.


Ще один важливий секрет успіху - це вміння пропонувати стоять ідеї вчасно. Не варто вирушати з геніальними, на ваш погляд, ідеями, до начальника, який втомився або роздратований. Дочекайтеся моменту, коли шеф буде у відмінному настрої.

Дуже важливий нюанс - вивчення конкурентів - тобто, колег. Без сумніву, потрібно знати, які переваги є у інших співробітників. Потрібно обов'язково постаратися об'єктивно оцінити і себе, і колег. Постарайтеся заявити про свої відмінних професійних якостях швидше, ніж інші співробітники - це може стати одним з важливих факторів успіху.

Варто пам'ятати, що кар'єрна драбина - це досить складний і тернистий шлях. Наберіться терпіння, дотримуйтесь поставленої мети - і у вас все вийде!


Увага, тільки СЬОГОДНІ!