Меню кремлівської дієти


Меню кремлівської дієти
Кремлівська дієта дуже популярна і ефективна - всього за тиждень можна скинути до 5 кг. При цьому їсти можна все, необхідно лише обмежити себе у вуглеводах.
Прийнято вважати, що тривалий час кремлівська дієта була таємницею, оскільки розроблялася для членів політбюро. Іноді її ще називають дієтою астронавтів, нібито її використовували для розробки харчування в космосі. Ця дієта популярна серед знаменитостей. На ній сиділи такі зірки, як Мадонна, Дженніфер Еністон, Сара Джессіка Паркер, Кетрін Зета-Джонс та інші.

Єдине правило кремлівської дієти - це строгий підрахунок уживаних вуглеводів. Ні в якому разі не можна перевищувати встановлену норму. Адже ефективність цієї дієти і пояснюється відмовою від зайвих вуглеводів. Якщо обмежити їх надходження в організм, то за відсутності джерела енергії він починає витрачати накопичені жири.

Для кремлівської дієти розраховані спеціальні таблиці, в яких 1 грам вуглеводів в 100 грамах продукту розраховується як одна умовна дієтична одиниця. Якщо вам необхідно схуднути, то в день треба вживати не більше 40 умовних одиниць.

Раціон кремлівської дієти зазвичай розраховують на тиждень. Це дає можливість урізноманітнити меню і заздалегідь запастися необхідними продуктами.


Згідно даних таблиці, у шматку м'яса - 0 очок, в 100 грамах шинки або ковбаси - всього одне очко, 100 грамів сиру містить вже до 2-х очок, а ось помідор - цілих 6 очок, яблуко - 18, а картопля - 23. Найбільшу кількість очок набирають борошняні і кондитерські вироби. Так в хлібі, макаронах, рису, манної каші на 100 грамів доводиться по 40 очок, а в морозиві - взагалі 70.

При цій дієті основу раціону повинні складати м'ясо, риба, овочі та яйця. Для прикладу, за один день кремлівської дієти можна з'їсти такий набір: на сніданок - 50 г сиру, шинка з яєчнею, чай або кава без цукру обід - бульйон яловичий, відварна курка, гриби, овочі, сухар, чай без цукру, можна з лимоном - вечеря - біфштекс, квасоля, склянка сухого вина, кава без цукру. Підраховуючи умовні одиниці, ви побачите, що тут значно менше 40.

Вибираючи цю дієту, не слід захоплюватися дозволеними продуктами, особливо м'ясом. Адже організму важко впоратися з підвищеним кількістю білкової їжі. До того ж, зловживаючи жирними продуктами можна підвищити рівень холестерину в крові. Тому кремлівська дієта протипоказана при захворюваннях серця, печінки, нирок і шлунка.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!