Як позбавитися від зайвої ваги


Як позбавитися від зайвої ваги
Будь-яка сувора дієта має право на існування, адже вона дає надію на придбання витончених форм за короткий час. Але по закінченні визначеного терміну ви все одно починаєте набирати кілограми, причому швидше, ніж ви їх втрачали. Щоб позбутися від зайвої ваги і намагатися втриматися у цій формі в подальшому, слід прийняти нову систему живлення і активності.
Зайва вага, який вас турбує, як правило, «сидить» в жирових відкладеннях. Ви знаходитеся на низькокалорійній дієті, посилено займаєтеся в спортзалі, але стрілка ваг рухається дуже повільно, а іноді і зовсім стоїть на місці. Причина в тому, що ви неправильно тренуєтеся. Підвищіть інтенсивність занять шляхом додавання обтяжень - при тій же кількості підходів ви будете витрачати в два рази більше енергії, а ваші м'язи нарешті почнуть рости. Пружні й гарні м'язи прикрашають будь-яке тіло, в той час як пухкі та м'які жири можуть ще довго псувати вам настрій. Організм з накачаними м'язами вимагає більше калорій, значить, і спалювати під час тренування він буде більше - ви не тільки схуднете, але і знайдете красиве, пружне тіло.

Займатися взагалі потрібно інтенсивно - так ви маєте всі шанси схуднути, а якщо просто дотримуватися дієти і лежати на дивані, то толку буде мало. Ранкова зарядка - дуже хороша звичка, так як в цей час організм витрачає енергію з жирових запасів. Більш того, займаючись з ранку, ви запускаєте процеси прискорення обміну речовин, готуєте організм до майбутнього навантаження і швидше позбавляєтеся від зайвих кілограмів. Тільки тренування з обтяженнями залиште на вечір - ви повинні не стомитися, а лише підбадьорити своє тіло.


Голодні дієти не сприяють схудненню - в перші дні організм буде спалювати» ваші м'язи, а жири будуть залишатися на місці. Краще просто відмовтеся від жирної, солодкої і смаженої їжі, замініть майонез рослинним маслом, а смажену курку відварними грудками. Поліненасичені жири корисні, тому включіть їх у свій раціон.

Щоб скрасити своє «тужливе» існування без солодощів і копченостей, раз на тиждень влаштовуйте «завантажувальний» день - їжте вранці яєчню з ковбасою замість звичної каші з фруктами, пообідайте парою шматочків піци і невеликою порцією пирога. Маленькі порції не додадуть вам зайвих кілограмів, зате психологічно вам стане набагато легше.

Води потрібно пити багато - вона наповнює шлунок, створюючи відчуття ситості, допомагає виводити шлаки, підтримує тонус вашої шкіри. Весь добовий раціон слід розподілити на невеликі порції, для перекусів завжди майте під рукою овочі, фрукти або кефір.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!