Вся кремлівська дієта


Вся кремлівська дієта
Сьогодні рідкісна жінка або чоловік не мріють схуднути. Незважаючи на те, що темп життя вельми інтенсивний - загальна гіподинамія на обличчя: робота за комп'ютером, пересування на автомобілі. А бутерброди, з'їдені на обід, неодмінно отложатся в жирових складках на животі та стегнах. Так може з'їсти що-небудь інше? Інакше кажучи, сісти на Кремлівську дієту!

Одна з найпопулярніших на сьогоднішній день дієт - Кремлівська. Суть її полягає в наступному: їсти більше м'яса і обмежити споживання овочів. Причина настільки нестандартного підходу в наступному: вуглеводи, які, до речі, складають основу не тільки овочів, а ще й хліба і солодощів, швидко переробляються, надаючи організму необхідний запас енергії. При цьому жирові відкладення залишаються незачепленими. Якщо ж вуглеводів вжито більше порівняно з енергетичними затратами, вони зазнають хімічна зміна і перетворюються в жир. Так запас починає рости. Припинення подачі вуглеводної енергії, і перехід на білкове харчування, призводить до необхідності черпати сили з власного жиру. Результатом цього є схуднення.

Розробниками Кремлівської дієти створена спеціальна таблиця, що дозволяє визначити дозволений набір продуктів для обраної програми схуднення. У таблиці дані бали для кожного продукту, сума балів відповідає вибраним цілям. Наприклад, щоб схуднути на 5-6 кг за тиждень не можна з'їдати продуктів більше, ніж на 40 балів в день. Якщо вага влаштовує, денний раціон може бути збільшений до 60 балів.


В Кремлівської дієти накладена заборона на такі продукти як картопля, хліб, солодке, борошняне, овочі, фрукти, соки. Тобто не можна вживати в їжу страви з підвищеним вмістом вуглеводів. Зате м'ясо, яйця, сир та інші продукти з високим вмістом білка можна їсти стільки, скільки захочеться.

При всіх привабливих сторонах цієї дієти варто врахувати, що перш, ніж почати харчуватися по ній, варто порадитися з лікарем. Таке білкове харчування небезпечне для людей страждаючих хронічними захворюваннями шлунка, серця і судин. І звичайно, білкова дієта протипоказана вагітним жінкам і маленьким дітям.

Якщо зазначені протипоказання маються, варто спробувати схуднути без дієти. За допомогою спорту, танців чи йоги.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!