Аткінс - дієта тільки для здорових


Аткінс - дієта тільки для здорових
У класичному варіанті дієта для схуднення - це харчування з низьким вмістом жиру і калорій. Доктор Аткінс, розробивши низкоуглеводную дієту, що дозволяє споживати жирну білкову їжу, викликав не вщухають досі спір про вплив її на здоров'я.

Їжа з високим вмістом жирів призводить до набору ваги - ця думка завжди була основою теоретичної дієтології. За теорією ж доктора Аткінса, зниження ваги відбувається при споживанні їжі з високим вмістом білка і жиру і всього лише 20 г вуглеводів на добу на початковому етапі. Окрім виключення вуглеводів інші обмеження відсутні, і немає необхідності підраховувати калорії.


Низкоуглеводная дієта для схуднення дає гарне зниження ваги, але при цьому стає справжнім випробуванням для організму. Сам автор низьковуглеводної дієти зазначав, що вона протипоказана при багатьох хронічних захворюваннях і наполягав на необхідності повного медичного огляду та здачі аналізів перед початком дієти.

Побічні ефекти, що супроводжують дотримання дієти Аткінса - це запори, пов'язані з відсутністю клітковини, поява неприємного запаху з рота, викликаного високим вмістом кетона в крові. При тривалому дотриманні дієти Аткінса загострюються захворювання серцево-судинної системи, виникають серйозні порушення функцій нирок і печінки. Глюкоза - це джерело живлення клітин мозку. Її тривалий дефіцит викликає слабкість, апатію, депресію.

Низьковуглеводні дієти займають своє місце серед ефективних дієт, але відносяться до стресових методам і часто призводять до несприятливих наслідків. Такий тип харчування прийнятний на короткий термін з метою швидкого схуднення за медичними показаннями і під наглядом лікаря тільки для молодих і практично здорових людей, яким необхідно швидко зменшити свою вагу, наприклад, перед пляжним сезоном або після рясних святкових застіль. Одна - два тижні на дієті доктора Аткінса цілком прийнятний термін, щоб скинути вагу і не підірвати своє здоров'я за умови, що ви абсолютно здорові і не маєте ніяких хронічних захворювань.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!