Кремлівська дієта: обмеження вуглеводів


Кремлівська дієта: обмеження вуглеводів
Перед любителями добре і смачно поїсти, якщо вони при цьому мало поважають фізичні навантаження, рано чи пізно виникає одна трудноразрешимая проблема: зайва вага. Якщо на неї не звертають належної уваги, проблем, пов'язаних зі здоров'ям, з'являється все більше. Можна було б сісти на жорстку дієту. Але ж від ситних обідів відмовлятися не хочеться! Вихід для гурманів пропонують прихильники популярної кремлівської дієти.
І, дійсно, найголовніше задоволення в цій дієті - можливість є всі продукти, що містять жири і білки, не звертаючи уваги на їх кількість і калорійність. У «кремлівської» дієтичної кошику знаходять своє почесне місце м'ясо, риба, яйця і звичайні для наших широт овочі. Тоді за рахунок чого ж наводиться в норму вагу?

Головна складова цієї дієти - обмеження споживання вуглеводів, що у вашу травну систему. Якщо їх буде менше, ніж потрібно організму для отримання енергії, він для своїх потреб почне брати з клітин і розщеплювати жири. Що вам в даному випадку і потрібно. Теоретики стверджують, що при дотриманні таких обмежень цілком можливо за тиждень схуднути на п'ять кілограмів.

Отже, якщо ви хочете схуднути за допомогою кремлівської дієти, постарайтеся уникати солодких і борошняних страв, картоплі, рису, хліба, овочів і фруктів з великим вмістом вуглеводів. Звичайно, якщо ви «зациклені» на тортики і тістечок, така дієта, можливо, буде непосильним випробуванням для вашої сили волі.

Щоб не з'їсти більше вуглеводів, ніж належить для досягнення поставленої мети - а ви можете або бажати скинути зайву вагу, або тримати його на одному рівні - існують спеціальні таблиці, в яких вміст вуглеводів в тих чи інших продуктах вказано в умовних одиницях. Не перевищуйте добову їх норму, і ви не видужаєте, навіть якщо захочете вечеряти пізно ввечері і, взагалі, багато і ситно.

Правда, схудлі в результаті цієї дієти стверджують, що поступово у людини зменшується потреба у важкій і жирної їжі, і він не переїдає.


Особливу роль в дотриманні дієти грає споживання води, оскільки вона сприяє збереженню водно-сольового балансу в організмі, допомагає вивести з нього продукти переробки та зменшує навантаження на нирки. Бажано пити півтора-два літри рідини в день (не рахуючи супів).

І все ж, подумуючи про те, чи варто сісти на кремлівську дієту, для початку переконайтеся в тому, що вона вам не протипоказана через наявність якихось хронічних захворювань. При дотриманні цієї, по суті, білково-жировий дієти існує небезпека загострення захворювань серця, подагри, вимивання з організму значної частки кальцію і, як наслідок, розвитку остеопорозу, утворення каменів в нирках або сечовому міхурі, порушення роботи кишечника. Сумнівних експериментів над здоров'ям не рекомендують ставити і вагітним жінкам. Тому, вирішуючи питання про дієту, не забудьте порадитися з фахівцями.

Крім того, кремлівська дієта не дає стовідсотковий результат, оскільки це все-таки залежить від індивідуальних особливостей організму кожної людини.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!