Гороскоп на кожен день. Впливають зірки на працездатність


Гороскоп на кожен день. Впливають зірки на працездатність
В даний час слово «гороскоп» стало дуже модним, люди звертають увагу на них і ходять на консультації до астрологів. Всі журнали, газети, телеканали і радіостанції пропонують гороскопи на кожен день. Цікаво, звичайно, по дорозі на роботу дізнатися про те, що зірки запланували для тебе сьогодні. Для чоловіків, так і для багатьох жінок, дуже важливим є питання, як складеться їх день у професійному плані. Впливають зірки на працездатність, і може гороскоп розповісти про ваших кар'єрних успіхах і невдачах?

Вірити гороскопам чи ні, особистий вибір кожної людини. Як би те ні було, є певні ознаки, що вказують астрологам на наближення того чи іншого періоду в житті людини. Вважається, що в залежності від знаку зодіаку за сонячним і місячним календарем зірки і планети роблять різний вплив на аспекти життя людини, в тому числі і на працездатність. Так, ослаблення Марса для людей, у яких Марс і без того слабкий, тягне дуже низьку мотивацію і працездатність.


Деякі планети і їх руху впливають на всіх людей незалежно від знаку зодіаку. Так, зближення Юпітера з Ураном обіцяє підвищення працездатності і збільшення життєвої енергії. Меркурій - планета інтелекту, вона допомагає вирішувати різні проблеми на роботі, які потребують глибокого осмислення. Юпітер - планета успіху і оптимізму, вважається, що в дні посилення Юпітера можна здійснити самі нереальні задуми. Сатурн збільшує працездатність, дарує терпіння і можливість протистояти ударам долі. А ось Венера - планета любові і чуттєвих задоволень - змушує нас забувати про роботу, тому планувати серйозні заходи на роботі в дні посилення Венери не варто, вас будуть турбувати питання особистого характеру.

Безсумнівно, людина перебуває в тісному зв'язку з природою і залежить від неї, але ще більший вплив надаю на людину самі гороскопи, формулювання пропозицій і фраз. Небезпека полягає в тому, що деякі власники газет і журналів звертаються не до професійних астрологів, а до шарлатанів, які за помірну плату складають гороскопи, на точність і правильність яких ніяк не можна покластися. Вразливі і легко переконати люди вірять в такі гороскопи і, як стверджують психологи, самі програмують себе на ті події, які обіцяв їм гороскоп. Добре, якщо ці події обіцяють удачу та успіх, а якщо ні?

Заздалегідь підготувавшись до негативу, людина весь день буде знаходитися у страху і напрузі, і його день, без сумніву, пройде не дуже вдало. Так, попередження «відмовтеся від вирішення важливих питань» може перешкодити людині продуктивно провести день, і його працездатність буде низька. Тому, яким би не був ваш гороскоп, налаштовуйтесь на краще, і все у вас обов'язково вийде.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!