Астрологія і ім'я


Астрологія і ім'я
Астрологія виникла в глибоку давнину, ще в ті часи, коли люди почали вивчати зоряне небо, і дійшла до сьогоднішніх днів. До цих пір не припиняються напружені дискусії: чи можна вважати її повноцінною наукою, чи це щось середнє між простим захопленням і відвертим шарлатанством?

Люди, які щиро вважають астрологію справжньою наукою, надають великого значення всім її твердженнями. Наприклад, що доля людини вже записана в його гороскопі. А також, що саме астрологія може допомогти в правильному виборі імені для новонародженого, сприяючи тим самим його довгого і щасливого життя.

З давніх часів у багатьох народів було прийнято наділяти ім'я якоюсь магічною силою, владою. Наших предків це теж не обійшла стороною. Досить сказати, що не тільки дітям селян чи ремісників, але й боярським і навіть княжим нащадкам при народженні давали кілька імен. «Справжнє» тримали у таємниці, «публічне» ж призначалося як приманка для всякої нечистої сили і недоброзичливців і одночасно як захист від них же. Само собою, «справжнє» ім'я, що дається при Хрещенні, вибирали дуже ретельно.

Астролог, до якого звертаються батьки вибирають ім'я для новонародженого, в обов'язковому порядку складає гороскоп, тобто карту розташування зірок і планет у момент народження їх сина або дочки. По ньому прогнозується найбільш ймовірний характер немовляти, визначаються як позитивні, так і негативні його якості. А вже потім підбирається найбільш відповідне ім'я.


Астрологи в західних країнах, де переважають традиції індивідуалізму, де прийнято вважати, що «людина - сам творець своєї долі», орієнтуються головним чином на «сильні» планети і точки гороскопу. Відповідно, вони радять батькам підібрати таке ім'я новонародженому, яке стимулювало б його найбільш яскраво проявляти свій індивідуалізм, заявити про себе як про сильну і неординарної особистості.

Навпаки, східні астрологи традиційно приділяють однакову увагу не тільки «сильним», але і «слабким» точках і планет. Справа в тому, що реалії східної життя вимагали від людини (і донині продовжують вимагати), перш за все, вміння пристосуватися, «вписатися» у встановлені порядки, звичаї, традиції. І тому прояв індивідуалізму, відстоювання своїх прав в ряді випадків вважається негожим, викликає загальне несхвалення. Не дивно, що східний астролог радить батькам вибрати ім'я, сприяє подоланню недоліків людини, її гармонійного розвитку і терплячому, неконфліктного відношенню з навколишнім суспільством.

При виборі імені величезна увага приділяється і психологічним типом людей, що залежить від знаку Зодіаку, під яким вони народжені.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!