Рослини за знаками зодіаку


Рослини за знаками зодіаку
Рослини теж живі істоти, тому вони, так само як і людина, схильні до впливу небесних тіл і відповідають певним знакам зодіаку. Все живе на Землі має свої певні біоритми, підкоряються загальним законом Всесвіту. Якщо ви будете мати у себе в будинку ті рослини, які відповідають вашому зодіакальним сузір'ям, то напевно це позитивно позначиться на загальному самопочутті та допоможе встановити гармонійну атмосферу в сім'ї.

Овнам краще всього підійдуть азалія, бегонія та садова герань. Люди, що народилися під знаком Овна, є сильними особистостями, тому ці рослини допоможуть їм ще більше загартувати свій характер і сприятимуть досягненню успіху.

Для Тельців актуальними рослинами будуть узамбарская фіалка і перський цикламен. Саме вони допоможуть людям цього сильного знака реалізувати свій творчий потенціал і відновити сили.

Близнюки є справжнім прикладом міцних дружніх відносин. Завжди безпосередні і товариські, вони будуть чудово відчувати себе в оточенні перистих пальм, папоротей і плюща. Ці екзотичні рослини допоможуть вітряним Близнюкам знайти відчуття стабільності.

Людям, що народилися під знаком Рака, рекомендуємо оточити себе такими рослинами, як алое, агава американська. Будучи домашніми і , найчастіше, замкнутими особистостями, здатними глибоко співпереживати, Раки можуть зарядитися позитивною енергією від цих рослин.

Лев - самий владолюбний і благородний знак зодіаку, тому людям, народженим під цим знаком рекомендується як можна більше часу проводити в оточенні китайської троянди, здатної нейтралізувати агресію і наділити чоловіка-Лева мужністю, а жінку - незалежністю. Так само Левам підійде і капла (зантедесхия). Це рослина створить в будинку затишну доброзичливу атмосферу і збереже сімейний союз.

Основним завданням рослин, призначених для Діви, є зміцнення здоров'я і розвиток інтелекту. Для тих, хто народився у вересні ідеально підходять берізка, звана по-іншому роициссус ромбічний і екзотична монстера.

Самий гармонійний знак зодіаку - це Ваги. Людям, народженим під цим знаком, властиве вроджене почуття міри. Їм підійде хризантема, яка сприяє збереженню балансу між почуттями і розумом і кротон (кодіеум), що володіє здатністю нормалізувати підліткову нестійку психіку.

То що Скорпіони підступні і можуть вжалити нишком, не є ні для кого секретом. В якості супутника зі світу рослин їм слід вибрати кактус і драконове дерево. Вони здатні нейтралізувати раптового спалаху гніву і люті. Характер у Скорпіонів досить часто буває запальним, тому їм обов'язково необхідно записати в друзі" ці рослини.

Стрільцям відмінно підійдуть лимон і японське деревце бонсай. Будучи за своєю суттю допитливими мандрівниками, Стрільці завжди прагнуть до чого-небудь нового. Лимон дозволить людям цього знака стати більш самостійними, а бонсай змусить бути свого господаря мудрішими.


Козероги нерідко стають гарними начальниками або талановитими адвокатами, так як мають чудову здатність до кар'єрного росту. Таким людям підійде фікус, допомагає зосередитися в скрутну хвилину і юка, вселяє в людину впевненість.

Водоліям притаманні нововведення і оригінальність. Його рослинами можуть бути тільки самі незвичайні представники флори. Маранта триколірна сприяє прояву індивідуальності в галасливих компаніях, які так по душі багатьом Водоліям. Молочай (пуансетія) дарує радість спілкування, допомагаючи визначитися з професією і реалізувати приховані таланти.

Риби є знаком мудрості й одухотвореності. Орхідея сприяє відновленню внутрішньої гармонії у людей цього знака, допомагаючи вийти з депресії і стимулюючи творчий початок. Папірус відмінно розвиває почуття інтуїції і розвиває духовну складову особистості.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!