Жіночі обереги та талісмани


Жіночі обереги та талісмани
У всі часи жінки прагнули прикрасити себе, ця звичка йде корінням ще в доісторичні часи. Раніше це були розмальовані природними барвниками обличчя і тіла, зуби вбитого на полюванні тигра і тому подібна екзотика. З часом прикраси стали набувати більш естетичну форму, нести смислове навантаження. Всілякі аксесуари стали виконувати функцію оберегів і талісманів, і поєднувати в собі красу і захист для жінки. У стародавні часи жінки намагалися захистити себе від злих чар носінням оберегів, але ж і сучасна жінка також потребує сакральної захисті. Що ж таке обереги та талісмани?

Обереги - захищають від злої енергії, неприємних ситуацій, різних небезпек. Часто жінки використовують обереги для збереження сім'ї, здоров'я, бізнесу. У сучасному світі величезна кількість негативної енергії і ми постійно стикаємося з нею: в транспорті, на роботі, на вулиці, та де завгодно. Оберіг обов'язково захистить від злих чар. Найсильнішим оберегом для жінки вважаються фамільні коштовності-сережки, кільця, браслети. Оберегом може бути не тільки прикраса, а й будь-який інший предмет, який жінка постійно носить при собі: іконка, мінерал, походящий зодіаку. Намиста є сильними жіночими оберегами. Багато років тому, в якості оберегів жінки вишивали різні візерунки на подолі. У вишивці переважали рослини, пташки, квіти. В наш час такий оберіг можна вишити на внутрішній стороні одягу.


Талісмани служать для залучення удачі. Вони допомагають своїй господині здійснити найзаповітніші плани і мрії: вдало вийти заміж, вести прибутковий бізнес, зберегти сім'ю, народити дитину. Жіночі талісмани - це булавки, пряжки, шпильки, заколки, гребінці. Можуть бути й дорогоцінні талісмани, наприклад, брошка з каменем.

Існує безліч магічних салонів, де зможуть запропонувати послугу з виготовлення оберегів і талісманів. Розробити дизайн, виготовити і вкласти в оберіг або талісман магічний сенс, все це потрібно довіряти тільки перевіреним професіоналам.

І головне, що слід запам'ятати - жоден оберіг або талісман не працюватиме без вашої допомоги. Матеріальне становище не покращиться само собою, чоловік в сім'ю раптово не повернеться. Тільки доклавши певних зусиль в досягненні мети, ви можете розраховувати на допомогу ваших сакральних друзів.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!