Погані подарунки: народні прикмети


Погані подарунки: народні прикмети
При виборі подарунків багато людей керуються двома речами: правилами етикету і здоровим глуздом. Однак у цій справі не варто ігнорувати і народні прикмети. Навіть якщо ви самі не схильні до впливу забобонів, подумайте про людину, якій призначається ваш подарунок.

Людям, з якими ви не хочете розлучитися, не слід дарувати фотографії, шарфи, речі з бурштину і годинник. Крім того, даруючи годинник, ви нібито скорочуєте час життя того, кому їх подарували. Також не прийнято дарувати гострі предмети - від колекційних кинджалів до столового срібла. На Заході вважається, що такі речі символізують ворожнечу і притягують сварки. До речі, стрілки годинника теж відносяться до гострих предметів - це ще одна причина, по якій годинник дарувати не слід.

У російській традиції вважається, що призведе до сварок і подароване рушник, тому якщо ви хочете презентувати щось корисне, то краще виберіть скатертину. Такий подарунок зробить вас самим бажаним гостем у домі. А ось дарувати домашні тапочки не слід - вони можуть притягувати смерть. Також не рекомендується дарувати спиртні напої, якщо ви не збираєтеся випити їх разом в день дарування, оскільки вони буквально витягують з людини його здоров'я.


Хустки (особливо носові) і вироби з перлів разом з собою приносять людині сльози, тому краще уникати таких подарунків. Дзеркала несуть в собі негативну енергію і весь той негатив, який коли-небудь відбивалося в них, так що від подарунків такого роду теж краще відмовитися.

Вважається також, що людині небезпечно дарувати рукавички, інакше в майбутньому він може перервати відносини з вами без видимої причини. Аналогічними забобонами оточені і запальнички. Крім того, краще не дарувати дорогим вам людям засоби парфумерії - парфуми і одеколони. Вважається, що подібні подарунки притягують лицемірство у ваші відносини.

Згідно народної мудрості, під забороною знаходиться дарування безлічі речей. Але якщо ви всі отримуєте в подарунок одну з перерахованих вище, не лякайтеся, а просто дайте дарувальнику якусь дрібну монету. В цьому випадку подарунок буде рівносильний купівлі, а можливий негативний ефект буде нейтралізовано.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!