Як скласти свій гороскоп


Як скласти свій гороскоп
В наш час кожна людина знає, хто він за гороскопом: Щур або Кінь, Рак або Лев. Багато хто навіть можуть похвалитися більш глибокими знаннями: який у нього протилежний знак, яке число приносить удачу, який дорогоцінний камінь потрібно носити, яка планета керує його характером. Скласти гороскоп самому або довірити цю справу професіоналам - вибір за вами.

Існує безліч різних різновидів гороскопів: зодіакальний, китайський, квітковий, гороскоп друїдів та інші. Кожен з них доповнює один одного, хоча іноді виникають протиріччя, які пов'язані з тим, що ці гороскопи спираються на різні календарі. Наприклад, за древнеславянскому літочисленням день починається не опівночі, а о 19:00.


Отже, ви вирішили скласти свій гороскоп. Насамперед, потрібно чітко визначити - навіщо він потрібен? Якщо це потрібно для того, щоб вибрати час зачаття дитини, весілля, то це одна справа. Тоді потрібно підходити до складання гороскопу ретельно і продумано, а можна звернутися за допомогою до професіоналів. Якщо ж ви бажаєте скласти свій гороскоп просто так, для загального розвитку, то тут особливих навичок не потрібно. Знаючи лише, хто ви за китайським гороскопом, і який у вас знак зодіаку, можна визначити дуже багато. Наприклад, дізнатися характер. Найчастіше це дуже цікавить дівчат, які бажають краще дізнатися свою другу половинку.

Для більш глибокого вивчення даного питання можна скласти зоряну карту народження. Її ще називають натальною картою. Вона являє собою креслення з розташуванням зірок і планет на небі в момент появи людини на світ. Але сама по собі карта нічого не дає, її потрібно уміти читати. А це ціла наука. На натальной карті пов'язані планети, знаки і вдома. Самостійне складання гороскопу - справа копітка і вдумливе. Необхідно вивчити зоряні карти, врахувати положення багатьох планет на момент вашого народження, причому бажано знати точний час вашого народження, так як це може грати роль, якщо ви народилися в день переходу одного знака до іншого.

Не варто чекати від гороскопу конкретних вказівок, що і як робити. Особистий гороскоп швидше підказує, які небезпеки можуть підстерігати вас і як їх уникнути, вдалі і невдалі дні для початку справ, а також сприятливі сфери вашої діяльності.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!