Ворожіння на кавовій гущі


Ворожіння на кавовій гущі
Ворожіння на кавовій гущі - один з найпопулярніших способів визначення долі у всьому світі. Їм із задоволенням займаються люди в будь-якому віці. Чому саме кава може розкрити таємниці минулого і майбутнього? Як правильно потрібно гадати? І як розшифрувати отримані значення? Ось основні питання, пов'язані з ворожінням на кавовій гущі.

Історично вважається, що ворожіння по каву зародилося ще в 14 столітті. Тоді індіанці перед тим, як вирушати на полювання, проводили ритуал ворожіння за допомогою кави. Однак за минулі сторіччя докорінно змінилися і методики ворожіння і трактування отримали значний.

Перед початком гадання потрібно посидіти спокійно кілька хвилин, зосередившись на своїх питаннях. Також потрібно потримати в руках чашку для ворожіння і знову подумки проговорити всі запитання. В ідеалі чашку треба покрутити за годинниковою стрілкою три рази.

Основне правило гадання на кавовій гущі - ніякого поспіху. Кава пити потрібно повільно, насолоджуючись кожним ковтком і в стані спокою, трохи схожому на транс. І ще кава повинна бути без цукру.


Щоб отримати достовірний результат, потрібно дотримуватися певних правил гадання. По-перше, чашка повинна бути з гладкими внутрішніми стінками і обов'язково білими. Кава для гадання потрібно вибирати дрібного помелу.

Щоб отримати потрібний осад, необхідно, щоб людина, якій ворожать, випив всю чашку до дна, а потім те, що залишилося на дні кілька разів перемішав, збовтуючи. Далі потрібно перевернути чашку догори дном на блюдце. Коли вся рідина стече, можна починати ворожіння.

Осад потрібно уважно вивчити і розглянути з усіх боків під різними кутами. Чим виразніше побачити символ, тим точніше його трактування. Ручка чашки асоціюється з самою людиною. Якщо символ розташовується поруч з нею, значить, все трактуються події відносяться до його будинку.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!