Ворожіння на чаї


Ворожіння на чаї
Про ворожінні на кавовій гущі чули всі, а от поворожити на чаї здогадалися деякі. Хоча цей спосіб ворожіння налічує багато-багато років, а китайці надають йому дуже велике значення для визначення майбутніх подій. Ну що ж, спробуємо?

Ворожіння на чаї, можливо, не так популярно, як ворожіння на кавовій гущі, але воно має свою красу, особливо якщо ви не переносите кави. Любителі цього методу дізнатися долю стверджують, що спосіб заварювання напою не має значення, хоча чим більше буде чаїнок, тим краще. Тому чай потрібен розсипний, а не в зручних пакетиках, хоча деякі примудряються «поворожити» і на них, але це вже зовсім несерйозно.

Найкраще в розігрітий чайник для заварювання насипати пару чайних ложечок чорного крупнолистового чаю і залити киплячою водою, закривши кришечкою. Чай п'є той, кому ворожать, думаючи про те, що хоче дізнатися. Коли напій до кінця випитий, треба струсити чашку. Такий європейський спосіб ворожіння на чаї.

Хоча є певне тлумачення одержані знаків, спочатку треба врахувати основні аспекти. Ручка самої чашки є символом того, на кого ворожать, його близьких, роботи і вдома. Це початкова точка ворожби, вона повинна бути розташована зліва від ворожбитів.

Час прийдешнього події залежить від того, де розташований позначає його знак. Якщо символ з'явився скраю чашки, він говорить про теперішній час. На дні знаходяться знаки, які говорять про події, здійснення яких відбудеться ще нескоро. Таким чином, чим нижче розташований символ, тим далі за часом те, про що він говорить, а чим ближче він до ручки, тим швидше збудеться передбачене. Гадатель повинен тримати чашку не надто близько до себе: так краще сприймаються символи.

Хоча зараз існує безліч методів тлумачення, найбільшу довіру заслуговує древнекитайское ворожіння, перевірене віками. Чаю китайці надають особливого сенсу: взаємодіючи з енергією води, він сприяє розкриттю духовного потенціалу людини, змушуючи підсвідомість бачити таємні знаки. Тут чай заварюють прямо в чашці і накривають блюдцем. Ворожать по повній чашці, хоча тлумачення символів практично однаково з європейським методом.

Коли одна чаїнка залишається на поверхні напою зліва, а дві справа, це символізує успіх у роботі, любові і грошових справах. Дві спливли з різних сторін чаїнки і одна, яка залишилася майже у дна чашки - нехороший знак. Можлива сварка з коханим, неприємності на роботі, емоційні проблеми.

Коли пара довгастих чаїнок з'єдналася кінцями, а з лівого боку на поверхні коливаються ще дві широкі частинки, це означає, що обставини не зовсім сприятливі для того, кому ворожать. Хоча це може передвіщати удачу в любові. А ось на службі і в сфері фінансів злетів не передбачається. Коли вся гуща залишилася на денці, тільки дві самотні чаїнки піднімаються вгору, це також ознака дозволу проблем в особистому житті, але появи їх в справах. А подорожуючи, треба побоюватися втрати речей.


Якщо піднялися всі частинки чайної гущі, значить, вода не досягла температури кипіння, а в житті до щастя теж ще далеко. Мабуть, це залежить від того, що людина поквапився, заварюючи напій, а значить, не може контролювати своє життя через нервозності. Треба взяти себе в руки, діяти обережно, інакше можна зазнати невдачі у всьому. А от ставити на кін гроші не можна ні в якому разі.

Коли одна чаїнка спливає наполовину чашки, а ще дві або три відриваються від усієї заварки, яка лежить на дні - це дуже добре. Удача буде на всіх фронтах: в коханні гарантовано новий сплеск, в сім'ї вирішаться всі конфлікти, а на роботі можливе підвищення. Та й з грошима все буде в порядку.

Якщо колись заварити чай, можна вдатися до інтерактивного гаданню в інтернеті. Барвиста гра, можливо, і не дозволить точно дізнатися майбутнє, але ось задуматися над пошуком вирішення своїх проблем обов'язково змусить.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!