Як зустріти свою долю


Як зустріти свою долю
Представники обох статей нерідко задаються питанням, що допоможе їм зустріти свою другу половинку, визначену долею. Якщо ви мрієте про взаємної любові з партнером, ідеальному підходящим вам, витратьте всі свої сили на пошук коханої людини, але не обмежуйтеся якимись хибними стереотипами. Пам'ятайте, що ви самі є творцем свого щастя.
Щоб скоріше зустріти свою долю, подумки уявіть собі образ ідеального партнера, його зовнішній вигляд, риси характеру. Подумайте над тим, як ви один до одного будете ставитися. Загадайте бажання знайти людину, з яким у вас виникне міцна взаємна любов, яка допоможе вам подолати всі спокуси. Чим чіткіше ви сформулюєте свої очікування, тим швидше доля штовхне вас на зустріч загадану особистість.

Не варто підбирати собі партнера, виходячи з сумісності ваших сонячних знаків. Наприклад, автори деяких гороскопи радять Ракам уникати будувати відносини з Овнами і Вагами. Але не забувайте, що сумісність двох людей грунтується на взаємних аспектах всіх планет і точок натальних карт. Тому не займайтеся помилковим самообмеженням. Можливо, уродженець конфліктує сонячного знака виявиться для вас кармічним близнюком, романтичний зв'язок з якого бере свої витоки з минулих життів.


Знайомлячись з новою людиною протилежної статі, прислухайтеся лише власним внутрішнім відчуттям. Постарайтеся зрозуміти, чи комфортно вас знаходитися поряд з ним, пробігла та сама іскра. Родичі, друзі та знайомі можуть заплутати вас своїми порадами. Пам'ятайте, що ви самі повинні будувати своє життя, обирати своє майбутнє. Аж ніяк не стороннім спостерігачам буде жити з обраної особистістю, а вам самим.

Навчитеся складати за допомогою астрологічних програм свої лунарные гороскопи. Лунар надає повну характеристику місячного місяця (28 днів), у ньому можна прочитати всі події, які торкнуться вашої особистої життя. Проаналізувавши лунар, вам стане ясно, чи ви маєте шанс зустріти в поточному місяці свою другу половинку, як виділити людину із натовпу, якими будуть обставини вашого знайомства.

Найголовніше, ви повинні всім серцем вірити, що десь на світі живе ваш улюблений чоловік, і доля обов'язково подарує вам щасливу зустріч з ним.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!