Як притягнути удачу


Як притягнути удачу
Думки про те, як притягнути до себе удачу стали відвідувати вас все частіше і частіше? Це значить, що пора задуматися про причини, за якими вона вас покинула. Щоб притягнути удачу, можна використовувати цікаві магічні обряди. Тоді, напевно, вона стане вашою постійною супутницею.

Перш ніж заглибитися в підбір магічних ритуалів, обов'язково подумайте, чому раптом ви стали менш вдалою. Причини можуть бути дуже різними. Часом у деяких з них люди просто не вірять і заперечують очевидне. Тому для початку потрібно попрацювати над собою. Прибрати зайву озлобленість на себе та інших, не впадати в крайнощі з будь-якого приводу, обговорювати що-небудь тільки після того, як обрали власну лінію поведінки. Деякі «умільці» можуть перекласти свої невдачі на вас. Тут також необхідно попереднє втручання. Потім можна приступати до магічних ритуалів.

Всі існуючі обряди для залучення удачі проводяться тільки на зростаючому місяці по середах, четвергах і неділях. У ніч появи місячного серпа, споглядаючи місяць, слід промовити через ліве плече таку фразу: «Як місяць росте, так і удача моя росте».

Везіння можна залучити ще й зміною обстановки у вашому будинку або квартирі. Гармонійно підібраний інтер'єр буде сприяти вашому здоров'ю та благополуччю. Вважається, що для процвітання і успіху потрібно використовувати жовті, коричневі та зелені тони. Якщо акцентувати таку гаму в тих зонах, де ви найчастіше спілкуєтеся, працюєте або плануєте ваше майбутнє, то ви обов'язково привернете удачу. Таким же чином ви зможете налаштувати вашу свідомість на збільшення достатку в домі. Крім того, ви будете знати, як грамотно ним розпорядитися.


Здавна вважалося, що велику удачу приносять деякі тварини. Якщо ви добре ставитеся до домашніх тварин, заведіть різноманітну кішку. Колір шерсті повинен бути трьох, чотирьох і більше відтінків. Ваша турбота і любов зроблять з неї доброго і веселого маленького друга. А у ваше життя прийдуть удача і гарний настрій.

Існує ще один дуже хороший спосіб зробити себе щасливим людиною. Його потрібно використовувати разом з усіма іншими обрядами і ритуалами. Щодня після пробудження уявляйте собі, що збулися ваші мрії. При цьому потрібно постаратися випробувати всі супутні цьому факту почуття і відчуття. Нехай перед вашим внутрішнім поглядом з'явитеся ви самі, усміхнена, щаслива й щаслива. Не відкидайте цей стан, нехай воно як можна довше залишається з вами.

Якщо ви вирішите звернутися до фахівців магічних наук, будьте готові попрацювати над власним характером. Інакше вони не зможуть вам допомогти.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!