Як вибрати талісман за гороскопом


Як вибрати талісман за гороскопом
Ще в давнину астрологи з'ясували, що за зодіакальним гороскопом кожній людині супроводжують певні талісмани. Вони здатні приносити своєму власникові удачу, багатство, здоров'я, захищати від негативу і заздрості. Як же правильно вибрати талісман за гороскопом?

Для початку вам необхідно дізнатися, який знак зодіаку є вашим заступником. Згідно з гороскопом, якщо ви народилися в період з 21 березня по 20 квітня, то ви - Овен, з 21 квітня по 21 травня - Телець, з 22 травня по 21 червня - Близнюки. Якщо ви відзначаєте день народження між 22 червня і 22 липня, то ваш знак - Рак, між 23 липня і 23 серпня - Лев, між 24 серпня і 23 вересня - Діва. Народжені з 24 вересня по 22 жовтня - Ваги, з 23 жовтня по 22 листопада - Скорпіони, з 23 листопада по 21 грудня - Стрільці, з 22 грудня по 19 січня - Козероги. У період з 20 січня по 19 лютого на світ з'являються Водолії, а з 20 лютого по 20 березня - Риби.

Вибираючи талісман, слід враховувати, до якої стихії відноситься той чи інший знак, а також яка з планет є його покровителем. Приміром, Овен є знаком Вогню, його покровитель - войовничий Марс. Добрим талісманом для Овна може стати золото. Це може бути як прикраса, так і монета, невеликий самородок або інший предмет. Крім того, Овну підійде зброю чи якісь блискучі металеві інструменти.

Телець вважається знаком Землі. Добрим талісманом для нього стане фігурка або зображення вола або слона (тільки не з слонової кістки). Крім того, успіх зможе принести і предмет, що має естетичну цінність, наприклад, скринька, браслет, статуетка чи картина, так як покровитель Тільця - прекрасна Венера.

Близнюки - повітряний знак. Супроводжує Близнюкам Меркурій, а він любить все, що пов'язано з швидкістю та інформацією. Тому в якості талісмана можна вибирати книги, щоденники або навіть велосипед.

Так як Рак - знак Води, то і талісманом для нього можуть стати фігурки морських мешканців: крабів, раків. Підійде також дзеркало, адже його поверхня трохи нагадує поверхню води, кришталь або срібло. Покровитель Раків - Місяць, так що можна носити з собою і невеликий срібний півмісяць.

Вогненним Левам, чиїм покровителем є Сонце, підійдуть талісмани, підкреслюють успіх: ордени, старовинні золоті монети, персні з великими каменями, антикварні меблі.

Діва є земним знаком, вона символізує мудре богиню Афіну. Кращим талісманом для діви може стати глиняна фігурка сови.

Вибираючи талісман для Ваг, не думайте довго - їм підійдуть невеликі, краще срібні ваги. Також, так як покровитель цього знака Венера, якій притаманне прагнення до прекрасного, в якості талісмана можна розглянути скриньки, прикрашені різьбленням або предмети мистецтва.

Водному знаку Скорпіона допоможе талісман у вигляді жаби.

Вважається, що добрим талісманом для вогняного Стрільця стане скарабей. Він надає представникам цього знаку зодіаку впевненість у силах. Також можна вибрати в якості талісмана олов'яну пряжку, фігурка солдатика або щось пов'язане з кіньми: підкови, картину або фігурку коня, збрую. Покровитель Стрільців - Юпітер.

Символом земних Козерогів вважається черепаха. Крім того, так як цього знаку протегує Сатурн, Козерогам підійдуть також старовинні речі: медальйони, монети, посуд.


Захисником Водолія, який є знаком Повітря, стане порцеляновий або скляний фігурка ангела, крил, птаха. Уран - покровитель цього знака, а йому подобаються незрозумілі і загадкові речі.

Для знака Води Риб гарні талісмани, пов'язані з водою: фігурки риб, мушлі, корали, до того ж покровителем знака є Нептун. Талісман для Риб можна зробити також з цілющих трав або пахощів.

Талісманами для представників кожного зі знаків Зодіаку є також різні камені. Зберігач Овна - алмаз, Тільця - смарагд. Підходять Близнюкам агат і топаз, Ракам - перли і місячний камінь. Льва захистять бурштин, топаз і хризоліт. Для Діви талісманом стане яшма, нефрит і хризоліт, а для Терезів - лазурит і аквамарин. Гранат і чорний опал - камені Скорпіона, бірюза - талісман Стрільця. Народилися під знаком Козерога допоможуть рубін, онікс і малахіт, а Водоліям - циркон і аметист. Камінням Риб вважаються аквамарин, аметист і перли.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!